Beste dorpsgenoten en leden van Plaatselijk Belang De Hoeve.
Gisteren heeft, na rijp beraad, het bestuur besloten de Algemene Ledenvergadering (ALV) met tenminste vier maanden uit te stellen. Dit in verband met de oplopende hoeveelheid besmettingen met het Corona-virus.
Nu valt de hoeveelheid besmettingen, in relatie tot een groot gedeelte van Nederland, in Weststellingwerf relatief mee, maar we willen dit ook graag zo houden.
De onlangs goedgekeurde Corona-spoedwet geeft ons de mogelijkheid de ALV met vier maanden uit te stellen en dit zo nodig steeds met twee maanden te verlengen. Het bestuur heeft dus besloten gebruik te maken van deze mogelijkheid.
Om u toch voldoende op de hoogte te houden, sturen wij u met de komende Ooster Wester het volgende toe:
In de hoop u met dit bericht voldoende op de hoogte te hebben gesteld,
Namens het bestuur van Plaatselijk Belang De Hoeve
Hen Le Duc, secretaris