De hoeve/due amici 4 kampioen... en... wie volgt?
Geplaatst op 08 okt 2018 om 12:10 uur
tags Sport , K.C. De Hoeve
door Hen le Duc
De Hoeve/Due Amici 4 heeft in vier wedstrijden acht punten verzameld en dat bleek voldoende voor het kampioenschap. De Hoeve 4 won afgelopen donderdag met 20-7 van Lintjo 4 en omdat Lintjo gisteren met 15-14 won van Sparta (Zw) 5 kunnen de andere ploegen in de poule het puntenaantal van het vierde niet meer evenaren.
De jeugdploegen, waarin Forward en De Hoeve de krachten bundelen, doen het uitstekend. B1, C1, E1 en E2 kunnen komende zaterdag kampioen worden!
E1 en E2 spelen dan om 10:00 in Steggerda respectievelijk tegen SCO E4 en LDODK E3. C1 speelt in Steggerda aansluitend tegen Meko '74 C1.
B1 speelt om 11:15 in De Hoeve tegen Odis B1. A1 speelt in De Hoeve aansluitend tegen DIO A1. A1 is afhankelijk van twee andere ploegen, maar het team kan in theorie nog kampioen worden.
Zet 'm op komende zaterdag!