Zaterdag 14 oktober was het griezelen en spanning in De Hoeve.
Spannend was het vooral voor de de deelnemers aan de door de Groencommissie georganiseerde pompoenen wedstrijd. Wie zou dit jaar de grootste pompoen gekweekt hebben?
Tijdens een gezellige drukte in ‘t Hokkien bleek Tessa met 40,5 kilo de grootste pompoen te hebben in de categorie onder 12. Sanne had met 37,1 kilo de grootse pompoen in de 12+ categorie.
Niet alleen spannend maar ook griezelig was het voor de ruim 80 deelnemers die het aandurfden mee te doen met de spooktocht, die georganiseerd werd door onze Activiteitencommissie. Alleen al bij het bekijken van onderstaande foto’s gaan je de haren al rechtovereind staan.
De Hoevenaren blijken niet alleen een volkje van doorzetters met groene vingers, maar alhoewel soms groen van schrik ook een dapper volkje te zijn. Dat moet haast wel wanneer je het aankan zoveel spoken in één tocht te zien. Hopelijk heeft iedereen ‘s avonds rustig geslapen.
Bekijk vooral de foto's in onderstaand album!