Dorpdehoeve.nl / nieuws / cultuur

Nieuws

Vier geschiedenisboekjes over de hoeve voor slechts tien euro

Geplaatst op 07 jun 2020 om 22:06 uur tags Cultuur , Bestuur Plaatselijk Belang door Hen le Duc

 De 2e editie:

Zoo was ‘t doe” is oud Stellingwerfs voor "Zo was het toen” en dat is precies waar deze vier eenvoudige boekjes voor staan.

Het mag duidelijk zijn dat het niet de bedoeling is geweest het prachtige boekje "Op De Hoeve" te evenaren.

De boekjes (4 X 52 pagina's) zijn afgedrukt en gebundeld als de Ooster Wester, hebben een vierkleuren omslag en zijn net als het bekende rode boekje op A5 formaat. Ze bestaan uit een flink aantal bestaande oude teksten één op één overgenomen op de manier zoals ze destijds verschenen zijn.

Ze zijn ook niet chronologisch geplaatst. Ieder boekje heeft een zelfstandige mix van oudere en jongere teksten. Het oudste bericht is een krantenberichtje uit 1876 en de jongste tekst is uit 2009 en gaat over het groene licht van het college van B&W voor het realiseren van een multifunctioneel centrum.

In de boekjes staan oude krantenberichten, verslagen, persoonlijke herinneringen, interviews met oudere Hoevenaren, sketches, liedjes en meer. Al met al geeft het een min of meer compleet beeld van De Hoeve door de jaren heen.
 

Benieuwd naar wat er allemaal in de boekjes staat?
Klik dan HIER.


Interesse in de boekjes? U kunt nu de vier boekjes samen bestellen voor slechts €10.-. Een klein gedeelte van dit bedrag gaat naar de Ooster Wester.
 

U heeft tot maandag 10-08-2020 om in te schrijven / te bestellen.
Als ik dan weet hoeveel bestellingen er zijn, laat ik ze drukken.

 

Voor deze €10,- ontvangt u dus de hele reeks.


Bestellen is eenvoudig: stuur een email met het verzoek naar Hen Le Duc info@leduccinjee.nl

Eerst een idee krijgen over de titels en aard van de gepaatste artikelen? Klik dan HIER voor een index op pdf-formaat.

Mocht u tijdens het lezen iets opvallen dat niet helemaal klopt, dan willen wij dat wel weten, maar zullen het niet veranderen. Dit, omdat we de authentieke teksten willen bewaren zoals die destijds naar buiten zijn gebracht. Eventuele schrijf-, stijlfouten en ouderwets taalgebruik zijn om die reden ook niet veranderd.

We wensen u veel leesplezier.

Namens Plaatselijk Belang,
Hen Le Duc

ADVERTENTIES

Lidmaatschap van Plaatselijk Belang kost slechts €17.50 per jaar dit is inclusief een héél jaargang van de Ooster Wester. Een lidmaatschap voor de partner of familielid is slechts €11.00

omny de vries advocaten Van Harenstraat 46 Wolvega 0561 613933

Voor de aanleg en het onderhoud van uw tuin. Contact: tel.: 06 12259735, email: arjen@bruinsma-hovenier.nl

Vinkenhoeve, Dagbesteding ouderen, Maaltijdservice tafeltje dekje en Dagbesteding verstandelijke beperking. Noordwolderweg 77, Mail.: info@vinkenhoeve.nl, Tel.:0561 433300

Leo Zijlstra, Advies en bemiddeling – Gespecialiseerd in Volvo o.a. Volvo 240, 740, 850, 940, 960, S90. V40, V50, V70, XC60. Tel.: 06-10519712 Email: leozijlstra@leosautos.nl

Nieuws Archief

Dorp de Hoeve

't Hokkien
Kontermansweg 28
8394VP De Hoeve

Webredactie

Hen le Duc
info@leduccinjee.nl

Social Media

Website realisatie

HelderHoogeveen